Szkolenia Biznesowe


Team skills

Każdy z nas poświęcił mniej więcej rok życia na opanowanie fundamentalnej umiejętności chodzenia – za nami niezliczone upadki i wzloty. Inaczej po prostu się nie da. Poruszanie się w zespole również wymaga szeregu umiejętności – komunikacji, działania w stresie, adaptacji do nowych wyzwań.
Nowy szef? Nowy projekt? Nowi ludzie? Konflikt?
Każda z tych sytuacji stanowi wyzwanie. Każda z nich jest też szansą na wzmocnienie dotychczasowych i zbudowanie nowych umiejętności.
Jeśli chcecie poznać tajniki skutecznej komunikacji, rozwiązywania konfliktów, radzenia sobie ze stresem i nieoczekiwanymi wyzwaniami, trafiliście na właściwą stronę.

Menadżer 2.0

Zarządzanie to sztuka pracy z ludźmi, a nie miejsce w korporacyjnej hierarchii. Tę sztukę można opanować.

Na szkoleniach Menadżer 2.0 nauczycie się:

  • prowadzenia trudnych, zawodowych rozmów: kontrolowania emocji swoich i rozmówcy
  • coachingowego stylu zarządzania zespołem: motywowania, wspierania rozwoju, budowania i podtrzymywania relacji
  • sztuki godzenia wielu ról i interesów jednocześnie: rozwiązywania konfliktów, odnajdywania wspólnych celów i sposobów ich realizacji.

Zapytaj o szczegóły.

Wystąpienia publiczne

Wystąpienia publiczne to magiczne połączenie techniki i psychologii. Z jednej strony okiełznać trzeba własne lęki, poznać własne emocje. Z drugiej – zrozumieć swoich odbiorców. Z trzeciej zaś – umiejętnie używać słowa, oddechu, głosu i gestu. Twoje najbliższe wystąpienie może być zdecydowanie lepsze od ostatniego! Sprawdź!

Szkolenia dla HR

Na pracownikach HR spoczywa olbrzymia odpowiedzialność. To Wy odpowiadacie za rozwój pracowników i płynne działanie zespołów.

Nasze szkolenia pozwolą Wam:

  • poznać naprawdę skuteczne techniki redukcji stresu
  • zdobyć umiejętności z zakresu NLP na poziomie Praktyka NLP lub Mistrza NLP
  • zadbać o samych siebie tak, byście potrafili lepiej zadbać o innych.