Adam Radecki


Trener rozwoju osobistego, psycholog, trener rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, certyfikowany trener Transforming Communication, Praktyk NLP, instruktor rekreacji ruchowej Polskiej Federacji Aikido.

Szkolenia dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych prowadzi od 1995 roku – z zakresu komunikacji, umiejętności psychospołecznych, rozwoju osobistego, budowania zespołów. Swoje kwalifikacje do pracy z ludźmi podnosi na szkoleniach i treningach organizowanych m.in. przez Polski Instytut Ericksonowski.

W ramach współpracy z ACT od 2000 roku, opracował i prowadził kilkadziesiąt szkoleń dla zespołów i osób indywidualnych dla takich klientów jak: Bank BGŻ, Saint Gobain, Nestle, Netia, Urząd Miasta Warszawy, Budimex, BSH.

Przeprowadził również kilkadziesiąt godzin szkoleń z zakresu budowania i rozwoju zespołu, skutecznej komunikacji, motywowania pracowników i zarządzania emocjami w ramach projektu realizowanego przez ACT ze środków UE pt. Akademia umiejętności menedżerskich w oparciu o metodologię NLP, stworzonego dla osób na kierowniczych stanowiskach.

Specjalizuje się w pracy szkoleniowej metodą nauki przez doświadczenie, chętnie wykorzystuje narzędzia outdorowe i ćwiczenia przestrzenne, ruchowe. Prowadzi szkolenia w j. polskim i angielskim.

Prywatnie interesuje się ruchowymi formami ekspresji kultury Dalekiego Wschodu.