Szkolenia: Satysfakcja

Coaching indywidualny

Po co?

Podobno dla każdego człowieka najważniejsze w życiu jest szczęście, a jego podstawowym warunkiem jest odniesienie sukcesu. Podobno – ponieważ współczesne badania z obszaru psychologii szczęścia i neurologii dowodzą, że najważniejsze na głębszym poziomie dla każdego człowieka jest poczucie, że jego życie jest ważne, że ma znaczenie. Psychologia szczęścia identyfikuje cztery filary poczucia, że nasze życie ma znaczenie: to przynależność, ważny cel, transcendencja i znacząca opowieść o swoim życiu. Warsztaty dedykowane są rozwojowi i czerpaniu satysfakcji z własnego życia. Warto z nich skorzystać, chyba, ze ktoś woli poczekać do motywacji w rodzaju wypalenia zawodowego czy ataku depresji.
Coaching indywidualny

Dla kogo?

Te warsztaty są skierowane do każdego, kto czuje, że działa pod presją. Dla każdego, kto chce ze spokojem i dystansem spojrzeć na siebie i na sytuację, w której się znajduje. Jeśli idziesz do pracy z niechęcią lub zastanawiasz się “po co to wszystko?” Jeśli wracasz do domu zmęczony i bez poczucia satysfakcji. Jeśli w ciągu ostatniego tygodnia nie pogratulowałeś sobie samemu za zrobienie czegoś naprawdę super. Jeśli chcesz złapać oddech, zadbać o siebie i o swoich najbliższych. Dla osób, które wiedzą, że jesteśmy największym własnym skarbem i że bez nas nasze życie traci raczej sens.
Coaching indywidualny

Jak?

Warsztaty to podróż do krainy swoich wartości, do miejsc pełnych zasobów i radości a do tej pory rzadko odwiedzanych lub wręcz nieznanych. To warsztaty dedykowane wewnętrznej harmonii i równowadze: Integrujące ciało i umysł, pomagające porzucić ograniczające sposoby myślenia i uczące, jak stworzyć użyteczne przekonania i żyć zgodnie z nimi. Można o nich pomyśleć jako o siłowni czy fitnessie dla umysłu i ducha a nie tylko dla ciała. Korzystamy podczas nich z integralnego i systemowego podejścia do siebie samego/siebie samej łączącego elementy rozwojowe od Junga, przez Gestalt do psychologii szczęścia.

Zapraszamy na szkolenia:

Ikonka - użytkownik

Strategie sukcesu

Ikonka - NLP

Radzenie sobie ze stresem

Coaching indywidualny - social

Automotywacja

Coaching indywidualny - ikonka social

Work-Life Balance

  • Bardzo dobry warsztat, świetnie prowadzony, inspirujący, ciekawe ćwiczenia, wzięłam z niego dużo dobrego dla siebie, dziękuję!
    Uczestniczka warsztatu Od stresu do równowagi, TVN
  • „Szkolenia prowadzone przez Zbyszka pozwalają uważnie przyjrzeć się sobie i innym, połączyć wiedzę ze zdrowym rozsądkiem, zrobić razem coś dla siebie i ludzi wokół:-)”
    Maja Witowska Rubaszek, uczestniczka warsztatów Droga do Siebie w czterech krokach
  • „Za każdym razem warsztaty prowadzone przez Zbigniewa Kierasa stanowią ogromną przyjemność oraz źródło wiedzy i inspiracji. Wszystkie zajęcia były bardzo ciekawe i zajmujące”.
    Uczestniczka cyklu warsztatów „Droga do Siebie w czterech krokach”,

Spytaj o szczegóły /zamów dedykowaną ofertę