Szkolenia: Przywództwo

Coaching indywidualny

Po co?

Lider to osoba, która przedstawia nam wizję świata, biznesu, organizacji do której chce się należeć. Lider przewodzi ludziom a nie ludźmi. Lider spójnie przekazuje istotne wartości i sam nimi żyje. Słowa, jakimi zwykło się opisywać liderów to wizjoner, charyzma, osobowość, daje przykład, inspiruje, ma intuicję, daje zapał i energię. Wiele z tych umiejętności to wrodzony dar i talent, jeszcze więcej można się nauczyć. Temu służą warsztaty i szkolenia dla liderów.
Coaching indywidualny

Dla kogo?

Dla menedżerów, którzy mają wiedzę merytoryczną a chcą ją jeszcze rozwinąć o wiedzę z zakresu psychologii, socjologii i funkcjonowania systemów. Dla tych którzy chcą świadomie kierować zespołem, wiedząc w jakim momencie rozwoju się znajduje i jakie płyną z tego korzyści. Dla ekspertów i specjalistów w swojej specjalizacji, którzy pragną uzyskać ikoniczną synergię, czyli stworzyć warunki w których ludziom chce się chcieć. Dla osób mocnych merytoryką i logiką, którzy pragną być bogatsi psycho-logicznie.
Coaching indywidualny

Jak?

Przyjrzymy się temu, co jest ważne dla skutecznego przewodzenia. „Co” i „w jaki sposób” mówi skuteczny przywódca, czyli jak komunikuje oraz modeluje efektywną komunikację w zespole jako lider. Poznamy style kierowania (jaki styl do jakiego zadania, fazy rozwoju zespołu, osobowości współpracowników) i podstawy coachingu grupowego. Przyjrzymy się myśleniu i działaniu systemowemu, znajdując w zachowaniach zespołowych takie, które przy najmniejszym wysiłku przyniesie największe efekty. Rozwijamy coachingowy styl zarzadzania i doświadczamy, o ile bardziej efektywni są pracownicy zadowoleni czy wręcz szczęśliwi. Doświadczenie trudno opisać słowami – trzeba go po prostu doświadczyć.

Zapraszamy na szkolenia:

Coaching indywidualny - użytkownik

Od zarządzania do przywództwa

Coaching indywidualny - cel

Siła przywództwa

Coaching indywidualny - social

Wywieranie wpływu

Coaching indywidualny - sieć

Skuteczne zarządzanie ludźmi - Myśleć Szerzej

Ikonka - female

Warsztaty liderskie dla kobiet

Coaching indywidualny - cel

Coachingowy styl zarządzania

  • „Świetnie wykorzystany do ostatniej minuty czas; odpowiednie tempo i rodzaje zajęć dostosowywane na bieżąco do ujawniających się ze strony uczestników potrzeb”.
    Warsztaty liderskie, Gaz System
  • „Zbyszek świetnie nawiązuje kontakt z uczestnikami, z szacunkiem odnosi się do opinii innych, potrafi przy tym z gracją poprowadzić i kontrolować dyskusję.”
    Uczestnik kursu Akademia Umiejętności Menadżerskich w oparciu o Metodologię NLP
  • „Profesjonalnie prowadzone [szkolenie] i w pełni merytoryczne pod względem oczekiwań”.
    Uczestnik szkolenia liderskiego dla Hilding Anders Polska

Spytaj o szczegóły /zamów dedykowaną ofertę