Szkolenia: NLP

NLP to nauka, która powstała w celu doskonalenia zachowań oraz podnoszenia jakości życia, dlatego określana jest często jako badanie i upowszechnianie ludzkiej doskonałości.

NLP jest skrótem od Neuro Linguistiic Programming / Neuro Lingwistyczne Programowanie:

 • Lingwistyczne, ponieważ język, mowa, a dokładniej struktura tego, co i jak sobie i sobie nawzajem mówimy, determinuje w znacznym stopniu wszystko, co Cię w życiu spotyka.
 • Programowanie, ponieważ masz wpływ na to, jak funkcjonuje Twój wewnętrzny komputer. Możesz zainstalować na nim najbardziej użyteczne „oprogramowanie”, które ma kluczowe znaczenie dla rozwoju osobistej doskonałości.
 • Neuro,ponieważ determinuje miejsce i właściwości procesów, jakie nieustannie przebiegają wewnątrz organizmu.

NLP jako nauka

NLP jest nauką, ponieważ istnieje metoda oraz proces służący odkrywaniu reguł, którymi kierują się osoby robiące coś doskonale. Proces ten, zwany modelowaniem, pozwala określić umiejętności praktycznego korzystania z najbardziej efektywnych technik komunikacji i wzorców myślenia prowadzących do sukcesu.

NLP jako sztuka

Z drugiej strony, NLP jest sztuką, dlatego że każdy z nas ma niepowtarzalną osobowość, jest jedyny w swoim rodzaju i w związku z tym nie ma możliwości ująć tego w sztywne ramy, techniki, słowa. Mówi się, że NLP tworzy indywidualną doskonałość.

Szkolenia NLP w AC&T

Podczas szkoleń metody – Praktyk Sztuki NLP i MIstrz Sztuki NLP  – poznasz  zasady, mechanizmy i strategie leżące u podstaw efektywnego komunikowania się i wywierania wpływu, prowadzącego do osiągania sukcesów, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

 • Wiedza z tego szkolenia przydaje się na każdym poziomie komunikacji i jest do zastosowania od zaraz, daje napęd do zmian, uczy otwartości nowego i akceptacji tego, na co nie mamy wpływu, prowokuje marzenia i daje wielką wiarę, że od nas zależy czy te marzenia się spełnią. Zaskoczyło mnie to jak bardzo trenerzy byli uważni na nasze potrzeby, wspierając nas w odkrywaniu swoich marzeń z wielką cierpliwością i humorem, dzięki czemu wyszłam z poczuciem, że to szkolenie było właśnie dla mnie.
  Anna, Uczestniczka szkolenia PRAKTYK Sztuki NLP
 • Forest Gump mówił: „życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz”, po szkoleniu wiem, że to ja sam wybieram czy mój dzień, moje relacje, moje samopoczucie, to co robię, będzie czekoladką z nadzieniem o smaku gorzkim czy karmelowym z orzechami.
  Michał, Uczestnik szkolenia PRAKTYK Sztuki NLP
 • Szczerze polecam, nigdy w życiu nie byłam na lepszym warsztacie/szkoleniu. Życie po tym warsztacie zmienia się na korzyść, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Zmiany jakie się u mnie wydarzyły dotyczyły poziomu przekonań, czyli bardzo wysoko. To wtedy bardzo szeroko się przekłada na zmianę zachowań, a co za tym idzie na reakcję otoczenia. Stąd zmiana w relacjach z ludźmi, w funkcjonowaniu jest taka duża i taka prosta. Można powiedzieć, że zmieniając jedno ważne ogniwo, reszta dzieje się sama. Taki efekt domina. Trenerzy świetni – pod każdym względem.
  Agnieszka, Uczestniczka szkolenia PRAKTYK Sztuki NLP
 • „Praktyk Sztuki NLP [prowadzony przez Zbigniewa Kierasa] to najlepszy kurs na jakim byłam. W genialny sposób pomógł mi zająć się wieloma z moich celów i to na magicznym poziomie - poprawił jakość mojego życia i spowodował pozytywną ZMIANĘ :)”
  Uczestnik kursu z firmy Netia
 • Przydatność szkolenia, jego prowadzenie oraz prowadzący - jak dla mnie - bomba!
  Uczestnik szkolenia Aplikacje NLP w Biznesie, Urząd Miasta St. Warszawa
 • „Udział w szkoleniu otworzył przede mną zupełnie inny poziom zrozumienia mnie samej i innych ludzi. Otrzymałam narzędzia, które wspierają moją uważność na ludzi, usprawniają komunikację i zwiększają otwartość na otaczającą mnie różnorodność.”
  Dagmara Głowacka kurs Praktyk Sztuki NLP
 • „Serdecznie polecam Praktyka NLP u Zbyszka Kierasa ze względu na osobę prowadzącego. Miałem okazję doświadczyć pracy z trenerem o ogromnym doświadczeniu i intuicji oraz najwyższych standardach etycznych, a co najważniejsze - radosnego i cieszącego się życiem.”
  Piotr Celiński, uczestnik kursu Praktyk Sztuki NLP

Spytaj o szczegóły /zamów dedykowaną ofertę