Szkolenia: Efektywność

Coaching indywidualny

Po co?

Aby wzbogacić kompetencje rozpoznawania swoich predyspozycji i talentów. To pierwszy krok to tego, aby z nich skutecznie korzystać. Aby odkryć mechanizmy efektywności i siły osobistej – wiedząc, że jakość mojej komunikacji określa rezultat, jaki otrzymuję. Aby funkcjonować z większym zadowoleniem, radością i korzystać z własnej energii, nie pozwalając blokować jej takim zjawiskom jak stres, wypalenie czy brak równowagi pomiędzy dbaniem o KPI a dbaniem o siebie.
Coaching indywidualny

Dla kogo?

Warsztaty są dedykowane liderom, których produktywność zależy od tego, jak zorganizują czas swój i zespołu, z którym pracują, w jaki sposób zdefiniują rezultaty, które chcą uzyskać, jak je zakomunikują i … jak zostaną one przyjęte. Pomagają zaplanować i wykorzystać stosowny czas w strefie rozwoju i w strefie realizacji zadań
Coaching indywidualny

Jak?

Uczestnicy warsztatów – poprzez ćwiczenia indywidualne i zespołowe, analizowane samodzielnie oraz omawiane w grupie – będą rozpoznawać swoje świadome i nieświadome strategie, własne ograniczające oraz wspierające przekonania. Nauczą się zwiększać wiedzę o sobie, tak by poprzez uświadomienie nieświadomych nawyków i modelowanie ich, uzyskiwać większy wpływ na swoje życie zawodowe, na podwładnych i na przełożonych. Poznają, jak wypracować nawyki skutecznego działania oraz poprzez ćwiczenia i rozwojowe doświadczenia odkryją, co dla każdej jedynej w swoim rodzaju osoby jest najbardziej pomocne w sposobie określania swoich celów, strategii i priorytetów.

Zapraszamy na szkolenia:

Coaching indywidualny - social

Efektywność osobista

Coaching indywidualny - sieć

Efektywność zespołu

Coaching indywidualny - cel

Orientacja na cel

Ikonka - użytkownik

Automotywacja

Ikonka - social

Zarządzanie czasem

Ikonka - komputer

Strategie sukcesu

  • „Doświadczenie, wysoka kultura osobista, profesjonalna wiedza i właściwe techniki szkoleniowe połączone z umiejętnością aktywizowania uczestników oraz duże zaangażowanie trenera w konsekwencji przyczyniły się do skutecznego przełamywania indywidualnych i grupowych barier, co w rezultacie było odpowiedzią na indywidualne potrzeby osób szkolonych oraz biznesowej potrzeby naszej organizacji.”
    Aneta Pokorska, Dyrektor d/s Personalnych, TRI Poland
  • „Pracownicy firmy wykazują wielką dbałość o sposób przygotowania i realizacji programu szkoleń, które spotkały się z zadowoleniem i satysfakcją uczestników. Poznane narzędzia są niezwykle przydatne przy zarządzaniu projektami, wprowadzaniu zmian, a przede wszystkim w codziennej pracy".
    Krystyna Kasprzak, Prezes Finansowy, CEMET S.A.

Spytaj o szczegóły/zamów dedykowaną ofertę