O Nas

AC&T – Advanced Coaching & Training – to młoda firma, która pod tą nazwą rozpoczęła życie w marcu 2017 r. Jednak na rynku usług rozwojowych działamy znacznie dłużej – od roku 1999:
początkowo jako ACT Advanced Corporate Training, a po odsprzedaży tej firmy /z działalnością z obszaru szkoleń językowych/, jako nowy podmiot -AC&T.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z klientem biznesowym gwarantujemy praktyczne podejście do potrzeb ludzi oraz organizacji.

 

Kto skorzysta z oferty AC&T?

  • Coachowie

Na rynku mamy coraz więcej coachów. Warto być lepiej przygotowanym, mieć większą  wiedzę i korzystać z doświadczeń innych. Oferujemy unikalną, spójną z osobistymi zdolnościami i preferencjami ścieżkę rozwoju opartą o superwizję, mentoring i modelowanie.

  • Coachowie i trenerzy wewnętrzni w organizacjach

Z coachami w organizacjach dzielimy się narzędziami, strategiami, wiedzą i praktyką równoczesnego bycia coachem, bycia pracownikiem i bycia sobą. Prezentujemy najnowsze osiągnięcia w obszarze coachingu, pokazujemy modne trendy i mało znane a skuteczne techniki pracy z ludźmi w ich środowisku zawodowym.

  • Szefowie zespołów, menedżerowie

którzy chcą spójnie i skutecznie zarządzać ludźmi, zamiast kierować pracownikami.

  • Zespoły

Zespół to więcej niż dział, pokój czy open plan, w którym się razem siedzi. To więcej, niż grupa specjalistów od sprzedaży, księgowości, marketingu czy IT, więcej niż cc wysyłane do każdego i cotygodniowe spotkania robocze. To emocje, relacje, rozmowy, powiązania, sympatie, zależności…, to proces i dynamiczna współzależność wszystkich czynników, która utrzymywana we właściwej równowadze sprawia, że można uzyskać nadzwyczajne rezultaty.
Podczas szkoleń i coachingu zespołów zajmujemy się tą równowagą, rozwojem zaufania, empatii i zdolnością patrzenia razem w przyszłość i grania do wspólnej bramki.

  • Osoby indywidualne

Szkolenia i coaching w AC&T jest dla fajnych ludzi, którzy chcą żyć jeszcze fajniej, bardziej satysfakcjonująco – bez względu na to, czy ta satysfakcja jest związana z sięgnięciem w górę, w bok czy w głąb.

Wierzymy, że rozwijając się, podnosimy jakość życia – swoją oraz ludzi wokół nas. Zapraszamy do radości z rozwoju!