Coaching Indywidualny

Coaching indywidualny

Po co?

Aby swobodnie wykorzystać wszystkie zasoby, które masz w sobie. Doświadczenie coachingu to poznanie swoich najmocniejszych stron, doświadczenie ich w sobie i w otoczeniu. Coachowie pomagają ludziom poprawiać ich osiągnięcia i podnosić jakość ich życia. Wierzą, że Klient jest z natury zasobny, kreatywny i pełen pomysłów. Głównym zadaniem coacha jest zaproszenie klienta do miejsc osobistej siły i kreatywności, w których jeszcze nie bywał. To piękna podróż, warto jej doświadczyć.
Coaching indywidualny

Dla kogo?

Dla osób, które chcą głębiej, więcej, lepiej i bardziej kolorowo. Dla ludzi, którzy wiedzą, że nie potrzebują terapii a napotykają na przeszkody w osiągnięciu tego, na czym im zależy. Będzie szczególnie pomocny dla tych, którzy wiedzą, że chcą zmiany czy optymalizacji swoich działań. Chcą czerpać większą satysfakcję i radość z życia. Dla ludzi, które pragną podejmować trafniejsze decyzje i pełniej skorzystać ze swoich naturalnych umiejętności – jako pracownik, współmałżonek, przyjaciel.
Coaching indywidualny

Jak?

Program coachingu za każdym razem dostosowywany jest do rezultatów, które chce uzyskać Klient. Są uzgadniane i dokładnie analizowane podczas pierwszej sesji. Mogą objąć tematy związane z biznesem, relacjami, zdrowiem, satysfakcją osobistą. Proces coachingu (najczęściej jest to 6-10 spotkań), składa się z następujących faz:
– analizy obecnej sytuacji Klienta (poznanie działań, określenie ich skuteczności)
– sformułowania pożądanych rezultatów (praca z celami)
– zaplanowania działań prowadzących do tych rezultatów
– regularnej ewaluacji wyników i monitorowania postępów innymi słowy to praca z marzeniami, z przekształceniem ich w cele, zaplanowaniem działania, utrzymaniem motywacji i czerpaniem radości z uzyskanych rezultatów.

Typy / tematy coachingu indywidualnego

Coaching indywidualny - użytkownik

Executive/top management

Coaching indywidualny - sieć

Business coaching

Coaching indywidualny - transfer

Budowania relacji

Coaching indywidualny - social

Efektywności osobistej

Coaching indywidualny - cel

Spójności (Walk the Talk)

Coaching indywidualny - ikonka social

Szczęścia

W obszarze coachingu indywidualnego specjalizujemy się w coachingu liderów i coachingu efektywności osobistej.

W AC&T pracujemy w zgodzie i w oparciu o KODEKS ETYCZNY ICF International Coach Federation:

oraz KODEKS ETYCZNY Coacha Izby Coachingu:

Przeczytaj, CZYM JEST COACHING – wg organizacji nadających zawodowe akredytacje Coachom:

 • Odnośnie współpracy ze Zbyszkiem mogę wyrazić się w samych superlatywach. Nasze spotkania miały wyjątkowy wkład i inspirację do zmian jakie zaszły i zachodzą we mnie. Było to doskonałe wsparcie aby zwiększyć kompetencje i efektywność w zarządzaniu szerokimi strukturami organizacyjnymi
  Uczestnik coachingu indywidualnego (BZ WBK)
 • „To było duże przeżycie spędzić tych kilka sesji razem ze Zbyszkiem, gdyż z jednej strony jest On osobą szalenie inspirującą, podążającą jednak wciąż za Twoimi potrzebami, a jednocześnie potrafiącą bardzo realnie oceniać rzeczywistość, co powoduje, że chcesz kolejnego spotkania.”
  Tomasz Gonsiorczyk, Dyrektor ds Rozwoju Sieci Dystrybucji Przemysłowej, SKF Polska SA
 • „… miałem niebywałą przyjemność współpracy z Panem Zbigniewem Kierasem, który pełnił rolę mojego coacha w zakresie przywództwa i rozwoju ścieżki zawodowej.[] Musze przyznać, że był to niezwykle efektywnie spędzony czas, który pozwolił na osiągnięcie zakładanych celów, jak i przeprowadzenie elementów autorefleksji, tak potrzebnych w dzisiejszych czasach każdemu, kto odpowiada za podległe zespoły”
  Marek Jurkiewicz, Dyrektor Zarządzający, Start People
 • „Zbyszek Kieras jest niezwykle doświadczonym coachem. Każda sesja z nim była inna, ale każda była niezwykle inspirująca. Zawsze był doskonale przygotowany, zawsze dopasowywał metody pracy do sytuacji. [] Praca ze Zbyszkiem na pewno pomogła mi w pozytywnym otwarciu na zmiany i będzie dalej mi pomagać w rozwoju. A poza profesjonalizmem, sesje te były fantastyczne ze względu na osobowość Zbyszka – niezwykle barwną i bardzo przyjacielską. Każdemu, komu zależy na harmonijnym rozwoju polecam pracę ze Zbyszkiem.”
  Małgorzata Trojanowska-Antoniak, Ecophon
 •   „Spotkania coaching’owe ze Zbyszkiem były zawsze niespodzianką i wielką niewiadomą. Zaczynaliśmy od niewinnej rozmowy by potem krok po kroku przejść do sedna sprawy. Do tego co tak naprawdę chciałam poprawić, ulepszyć. Do tego co mi ciążyło i do tego, że nie potrafiłam stanąć obok, by przyjrzeć się różnym sprawom z innej perspektywy. W obecności Zbyszka było inaczej. Otwierał mi oczy i mój umysł na rozwiązania [].
  Aneta Michalak, SKF Polska S.A.

Umów pierwsze bezpłatne spotkanie z Coachem